ADGYO kaliteli hizmet ve şeffaf bilgi anlayışını benimseyerek gayrimenkul profesyonellerini ve bireyleri doğru, kapsamlı referans bilgilerle aynı çatı altında buluşturan güvenilir bir gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformudur.

Türkiye’de gayrimenkul sektörüne yatırım yapanlar, gayrimenkul satanlar/kiralayanlar, yeni ev arayışında olanlar, bu sektörden profesyonel kazanç sağlayanlar için bir buluşma noktası ve referans bilgi kaynağıdır.

Emlak. Bilgi. Güven.

Gayrimenkul yatırımı, insanların hayatlarında verilebilecek en önemli finansal kararlardan biri ve belki de en önemlisidir. ADGYO, bireylere, bu önemli kararı verirken ihtiyaç duydukları bilgiyi, güveni ve hizmeti, en şeffaf şekilde sunmayı amaçlamaktadır.

Ülkemizde gayrimenkul hakkında çok sınırlı veri ve bilgi bulunmaktadır. ilk ve en büyük gayrimenkul bilgi platformuyla yaptığı işbirliği ve bünyesinde barındırdığı profesyonel analiz-içerik ekipleri sayesinde gayrimenkul ile ilgili her şeye dair doğru ve yararlı bilgiyi sunar.

Gaziantep ve İstanbul bölgelrinde Gayrı Menkul alanında sektörün en güvenilir ve saygın firması olmak hedefinde çalıyoruz bunun kanıtı Misyonumuzdur.